Службена страница фудбалског клуба Слобода Ужице
СЛОБОДА И СУШИЦА БЕЗ ПОБЕДНИКА

У другој провери фудбалери Слободе одиграли су нерешено против екипе крагујевачке Сушице 1:1. Иако су имали више лопту у ногама, домаћи играчи никако нису успели да пронађу пут до мреже гостију и поред бројних изгледних прилика успели су само једном да савладају голмана гостију. Сушица долази до вођства у првом полувремену након одличног центаршута и ударца главом, а резултат поравнава Бојан Ивановић у 70. минуту након одличне акције по левој страни и сјајне реализације у ближи голманов угао.

За Слободу су наступали: Јовановић, Лазовић, Цветић, Митровић, Вучковић, Божић, Радојевић, Б. Ивановић, Томић, Ђукић, Дабић

Играли су још: Радојевић, Гудурић, Цветковић, Старчевић, Станимировић, Н. Ивановић, Врбић, Митровић, Стаменић

Овај меч је показао да Слобода много тога мора да поради на реализацији у наредном периоду, а први корак ка побољшању у овом пољу је долазак провереног нападача Дејана Ђорђевића који новим саиграчима треба да се прикључи у петак.