стрелци: Илић у 4′, Ђурић у 48′ и Пераловић у 58′ за Слободу а Минић у 26′ , Кокир у 32′ и Чермељ у 83′ за Телеоптик

жути картони: Петровић и Пераловић (Слобода) и Чермељ, Воротић, Матовић и Каришић (Телеоптик)

ФК Слобода Ужице: Митровић, Илић, Ђурић, Петровић, Јездимировић, Лазовић, Гаврић, Пераловић, Цветић, Томић, Миленковић

Играли су још: Секулић, Старчевић и Симић

шеф стручног штава: Слободан Доганџић

ФК Телеоптик: Вуканић, Влалукин, Антонијевић, Чермељ, Шишков, Јовановић, Воротић, Гузина, Кокир, Минић, Каришић

Играли су још: Матовић, Илић и Новић

Шег стручног штаба: Милан Ристић

У оквиру 28. кола Прве лиге Србије, фудбалери Слободе су дочекали екипу Телеоптика на Градском стадиону у Ужицу. Око хиљаду гледалаца је могло да оде задовољно након меча јер је виђено укупно шест голова, по три на обе стране 3:3 (1:2).

Слобода одлично почиње меч и раним поготком омладинца Илића долази у водство. Телеоптик узвраћа и са два брза поготка преокреће резултат и одлази на полувреме задовољнији, док је домаћинима оставио велику бригу пред наставак сусрета. Слобода на притисак одлично реагује и након 58. минута на семафору је 3:2 за домаћине, захваљујући погоцима Ђурића и Пераловића. Нажалост, домаћи састав није издржао до краја меча, па су гости након корнера поравнали резултат на 3:3 и успели да га сачувају до краја сусрета.

Слобода наредну утакмицу, 29. кола Прве лиге Србије, игра већ у среду, против екипе Инђије, и то је последња прилика пред плеј аут да се пред домаћом публиком сакупе преко потребни бодови. Утакмица ће најверованије бити одиграна у вечерњем термину.