Игралиште у Крчагову – Гледалаца: 100. Судија: Ненад Ђокић (Ужице).

Стрелци: Опарница у 9. и 51. и Митровић у 71. минуту.

СЛОБОДА: Вујичић, Гудурић, Врбић, Рељић, Радојевић, Лакетић, Шопаловић (од 90. Трипковић), Јаковљевић (од 88. Јањић), Опарница (од 82. Цана), Тешић, Митровић (од 87. Маринковић).
БРОДАРАЦ: Катић, Новчић, Вулетић, Луковић, Чукић (од 15. Руљић), Благојевић (од 40. Дунић), Симић (од 56. Мајсторовић), Ђорђевић (од 56. Стојковић), Борчић (од 46. Прошић), Миладиновић, Јовичић.

Кадети Слободе приредили су једно од највећих изнађења од почетка првенства. Тренутно другопласирани тим лиге и један од најозбиљнијих кандидата за титулу поражен је у Ужицу.

Да је изненађење на видику најавио је девети минут. Капитен Шопаловић је после продора по десном крилу, ушао у шеснаестерац и дотурио лопту Опарници за лаку реализацију – 1:0.

Од 23. до 38. минута Јаковљевић је пропустио да израсте у јунака утакмице. У две ситуације слабо је шутира, а два пута његове шутеве из близине заустављао је Катић.

На почетку другог полувремена, нови продор Шопаловића, његов шут голман Бродарца кратко одбија, а Опарница погађа празан гол.

Победу Слободи осигурао је Митровић, после грешке бека гостију Вулетића са десетак метара погодио је небрањени део мреже.

Митровић за мало да у 81. минуту упише и други погодак. Његов шут из слободног ударца са 25 метара завршио је на стативи.

Бродарац је читав меч имао иницијативу, али поред згуснуте и концентрисане одбране Слободе гости нису дошли ни до једне изгледније прилике за гол.