Без победника у првој бараж утакмци за апсолутног првака ФСРЗС

18/05/2018

Прва бараж утакмица за апсолутног провака ФСРЗС завршена је нерешено 1 – 1. Око 200 гледалаца на Градском стадиону у Ужицу гледало је одличну и веома борбену утакмицу. Први погодак постигли су гости и то на самом почетку утакмице, у петом минуту. Након грешке на средини терена гости су прошли са десне стране, уследио је убацивање лопте у казнени простор Слободе што је и искористио Марковић. Уследила је игра на средини терена праћена борбеношћу са обе стране. Након изведеног корнера у 18. минуту играчи гостију одбили су лопту из казненог простора, али назад у ноге домаћину који лопту јаким центаршутем поново враћа на другу стативу где је на месту био Јован Митровић и са великом сигурношћу лопту закуцао у мрежу Савациума. До краја првог дела посед лопте био је 50:50, игра углавном на средини терена уз неколико пропуштених шанси гостију. Фудбалери Слободе су у други део ушли доста сигурније, имали иницијативу на почетку другог полувремена, али недовољно да се постигне погодак.