14/05/2018

Слобода – Инђија 1:1 (0:0)

СЛОБОДА: Цицовић, Јездимировић (од 77. Бабић), Вучковић, Цветић, Таминџић, Живановић, Андрић, Глишовић, Маркићевић (од 61. Стошковић), Ђорђевић, Јовановић (од 85. Плећић).

ИНЂИЈА: Прековић, Мајдевац (од 58. Стоиљковић), Цигер, Милисављевић (од 87. Николић) Никодијевић, Вујасин (од 67. Лазић) Бјеличић, Рогач, Ковачевић, Анђелковић, Иванчевић.

Остаје жал за несачуваном предношћу, мањком концетрације у погрешном тренутку. Слобода је играла нерешено са екипом Инђије у Ужицу резутатаом 1-1. Први део утакмице протекао тек са два покушаја Слободе, али ништа озбиљно по гол гостију. Други део утакмице ништа више није приказивао све до 70. минута када је Вучковић, након центаршута, лопту послао у небрањени део мреже. Радост публике на Градском стадиону у Ужицу трајала је свега три минута. Иванчевић је успео да лопту центрира на пет метара испред гола Слободе, тренутак непажње одбране искористио је Никодијевић и скоро па без потешкоћа лопту главом смешта иза леђа Цицовића.