Телеоптик 3 – 0 Слобода
Недеља, 06.05.2018 17:00 – Земун

Телеоптик: Трнић, Влалукин, Шеховић, Л.Чермељ, Врањанин, Шишков, Илић, Јовић(од 46. Ф Чермељ), Симовић(од 75. Савић), Нишић, Ђурић(од 67. Лакичевић)

Слобода:  Цицовић, Вучковић, Цветић, Мирић(од 55. Јездимировић), Стошковић, Плећић(од 59. Маркићевић), Живановић, Андрић, Глишовић, Бабић(од 59. Ајеман), Јовановић

Слобода у Земуну убедљиво поражена од расположене екипе Телеоптика. У првом делу утакмице обе екипе су играле, можда и превише, опрезно па се игра одвијала између шеснаестераца без озбиљније шанске са обе стране.

Други део утакмице домаћин је почео самоуверено, што је дало резултат већ у 48. минуту када је Филип Чермељ постигао погодак за водство Телеоптика. Само три минута касније Симовић је дуплирао, да би у 57. минуту, данас видно расположен, Филип Чермељ поново савладао голмана Слободе за коначних 3-0.