Јагодина:
Стојановић(од 86. Катић), Длајковић, Јанушевић, Јованчић, Радосављевић, Ростић(од 86. Петровић), Ађуру, Миладиновић, Стоицев, Стевановић, Јовановић(од 74. Џолић)

Слобода:
Чубраковић, Андрић, Вучковић, Мирић, Таминџић, Цветић, Глишовић, Стошковић(од 75. Кибаро), Бабић(од 59. Агуеман), Ђорђевић, Плећић(од 86. Карадаревић)

Слобода је до водећег гола дошла на самом почетку утакмице након пар добрих шанси са обе стране. Андрић је одлично снаша и успео да упути одличан центаршут који је Цветић претворио у гол за 0-1 и радост гостију. Радосављевић је у 23. минуту добрим шутем са 17. метара окрзнуо одбрану и лопту послао у корнер. На самом крају првог дела Плећић је покушао лоб урдарцем да удвостручи предност Слободе, али лопта је отишла изнад пречке. Повратак на терен у другом делу била је игра између голова, без прилика на обе стране све до 69. минута када је Слобода прва запретила.  Контранапад Стошковића, улази у казнени простор, несебично додаје Плећићу, али бржи је био Јованчић који је домаћина спасао од сигурног гола. На истеку 80. минута Ђорђевић се пробија по левој страни и са самог угла терена центрира, на лопту налеће Плећић и шаље је у небрањени део мреже. До краја меча Андрић је у 84. минуту шутирао са 18. метара, на жалост погађа спољни део мреже. Пар минута касније, гол утехе није успео да постигне Стевановић.