Убедљива победа за враћање наде публици у Ужицу

Слобода:
Чубраковић, Андрић, Вучковић, Мирић, Таминџић, Глишовић, Цветић, Живановић , Плечић, Ђорђевић и Стошковић.

ЧСК:
Елесин, Степанов, Валиђо, Пантић, Драшковић, Деветак, Зличић, Шљиванчанин, Трифковић, Живковић и Синђић.

У најбољој утакмици ове сезоне Слобода је вратила наду публици у Ужицу убедљивом победом над екипом ЧСК-а 5-1! Меч је почео уобичајно за Слободу ове сезоне споро и без конкретне игре, али од 19. минута креће голеада.

Глишовић је почео када је из непосредне близине савладао Елесина, да би предност дуплирали у 25. минуту из једанестерца. Сигуран са беле тачке је био Живановић док најлепши погодак на утакмици постиже Стошковић у 30. минуту. Више него одличан шут са преко 25 метара у доњи леви угао немоћног Елесина за убедљивих 3:0. Ђукић одмах на почетку другог дела даје прилику Димитрију Маркићевићу, јуниору Слободе који је то и оправдао голом у другом минуту наставка. Вучковић је убацио лопту пред гол гостију, Маркићевић све то испратио и затресао мрежу гостију по четврти пут. Након тог гола играчи Слободе се опуштају па гости добијају прилику да смање вођство у 60.минуту. Још једједанаестерац, овога пута за ЧСК Пивару. Шутирао је Јовић а Чубраковић погађа циљану страну. Истим ритмом је Слобода и наставила, па Николић због играња руком још једном показује прстом на једанаест метара. Овога пута шутирао је капитен Драшковић, а Чубраковић још једном показује таленат и спречава госте да дођу до још једног поготка. Након што је Трифковић у 78. после одличног продора погодио пречку, Маркићевић својим другим голом на овој утакмици  у 86.минуту доноси Слободи предност од 5:0.

Гости су  успели да ублаже пораз у 88. када је Живковић сам прошао и затресао мрежу данас одличног Чубраковића.