Вести

Из пенала за нова три бода

У 23. колу Прве лиге Србије фудбалери Слободе су на свом терену са беле тачке савладали екипу београдског Синђелића резултатом 1:0 (1:0). Против веома квалитетне екипе Синђелића Ужичани су до победе стигли из једанаестерца.Сигуран извођач са пенала у 33. минуту био је капитен Дејан Ђорђевић. У казненом простору гостију, Петронијевић је на недозвољен начин срушио

Прочитај више…

Кадети Слободе савладали Јавор

У заосталој утакмици 22. кола Западно Моравске кадетске лиге, кадети Слободе победили су екипу Јавора резултатом 4-0. Голове за екипу Слободе постигли су Радојевић 2, Глишовић и Расковић.

Победа Слободе у Јагодини

Јагодина 0 – 2 Слобода Недеља, 15.04.2018 15:30 – Јагодина гледалаца: 200   Јагодина: Стојановић(од 86. Катић), Длајковић, Јанушевић, Јованчић, Радосављевић, Ростић(од 86. Петровић), Ађуру, Миладиновић, Стоицев, Стевановић, Јовановић(од 74. Џолић)   Слобода: Чубраковић, Андрић, Вучковић, Мирић, Таминџић, Цветић, Глишовић, Стошковић(од 75. Кибаро), Бабић(од 59. Агуеман), Ђорђевић, Плећић(од 86. Карадаревић)   Слобода је до водећег

Резултати млаћих селекција

ПИОНИРИ Утакмице 19. кола Пионирске лиге „Моравичко Златиборска“ ФСРЗС: ФК Јединство Ужице Л. 0 – 1 ФК Слобода Ужице,  у Ужицу. ОМЛАДИНЦИ Утакмица 13. кола ФК Слобода Ужице 3 – 0 ФК Фап,  у Ужицу.

Убедљива победа за враћање наде публици у Ужицу

Слобода 5 – 1 ЧСК-Пивара Градски стадион Ужице, гледалаца 400 Слобода: Чубраковић, Андрић, Вучковић, Мирић, Таминџић, Глишовић, Цветић, Живановић , Плечић, Ђорђевић и Стошковић. ЧСК: Елесин, Степанов, Валиђо, Пантић, Драшковић, Деветак, Зличић, Шљиванчанин, Трифковић, Живковић и Синђић.   У најбољој утакмици ове сезоне Слобода је вратила наду публици у Ужицу убедљивом победом над екипом ЧСК-а

РЕЗУЛТАТИ МЛАЂЕ СЕЛЕКЦИЈЕ

Утакмице 19. кола Кадетске лиге „Моравичко Златиборска“ ФСРЗС: КАДЕТИ ФК Слобода Ужице  5 – 0 ФК Јединство Ужице, стадион ГП Златибор, Крчагово, у Ужицу. ПИОНИРИ Утакмице 18. кола Пионирске лиге „Моравичко Златиборска“ ФСРЗС: ФК Слобода Ужице Л. 1 – 0 ФК Киндер, стадион ГП Златибор, Крчагово, у Ужицу. ОМЛАДИНЦИ Утакмица 12. кола ФК Јединство Ужице

Пораз у Горњем Милановцу

Металац 2 – 0 Слобода Субота, 07.04.2018 15:30 – Горњи Милановац гледалаца 700 Стрелци: Бодаренко у 17, Чумић у 64. минуту. Металац: Костић, Ђокић, Милекић, Мијајловић, Коракић, Бодаренко, Вукадин(од 74.Стојковић), Својић, Петровић(од 84. Ровчанин), Чумић(од 78. минута Рајковић), Илић   Слобода: Цицовић, Андрић, Томанџић, Мирић, Вучковић, Глишовић, Цветић, Живановић(од 72. Слошковић), Бабић(од 67. Плећић), Маркићевић(од

Нови пораз на домаћем терену

У 19. колу Прве лиге Србије фудбалери Слободе изгубили су на свом терену од Будућности из Добановаца резулатом 0:2 (0:1). После утакмице тренер Слободе Горан Ђукић је истакао да је оваква игра Слободе тренутна реалност. „Када си домаћин мораш да имаш квалитет, да имаш самопоуздање, мораш да поднесеш притисак и да ти организујеш игру,будеш креативан.

Слобода поражена у Врању

Динамо 1 – 0 Слобода Среда, 28.03.2018 15:30 – Градски стадион Врање Гледалаца 300   Иако је Динамо у меч ушао са новим тренером, Слобода ипак била надиграна. Утакмицуу играну већином на средини терена решио је гол Љуба Баранина у 7. минуту.   Слобода Ужице: Чубраковић Душан, Јездимировић Милан, Вучковић Никола, Глишовић Раде, Таминџић Душан,

Утакмице 18. кола Кадетске лиге „Моравичко Златиборска“ ФСРЗС: КАДЕТИ ФК Слобода Ужице 6 – 0 ФК Таково, стадион ГП Златибор, Крчагово, у Ужицу. Утакмице 17. кола Пионирске лиге „Моравичко Златиборска“ ФСРЗС: ПИОНИРИ ФК Младост Л. 1 – 4 ФК Слобода Ужице, стадион у Лучанима ОМЛАДИНЦИ Утакмица 11. кола ФК Слобода Ужице 0 – 0 Младост