Вести

Пораз Слободе у Пироту

Раднички – Слобода Ужице 1:0 ( о:о) Стадион ФК Раднички Пирот   Првих 20 минута игре изгледало је као да обе екипе играју само да не приме гол, па је Петров упутио први ударац на гол гостију у 20.минуту , а исто је урадио Крмар у 41. минуту. У наставку првог дела игра оба тима

Прочитај више…

Слобода славила против Тамнића

У 14. колу Прве лиге Србије фудбалери Слободе савладали су екипу Темнић 1924 из Варварина резулататом 2:0 (0:0). Стрелци за Слободу били су Нешовић у 50. и Ђорђевић у 83. минуту.

Слобода поражена од екипе ТСЦ

Слобода 2 – 3 ТСЦ Гледалаца 600, Градски стадион Ужице Делегат – Сп. радник: БУКВИЋ Мирослав Главни судија: СТОЈАНОВИЋ Андрија Први помоћни судија: НОВАКОВИЋ Новак Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Милорад Четврти судија: СРЕЋКОВИЋ Марко Посматрач: ДИМИТРИЈЕВИЋ Дејан Супер контрола: Екипа Слободе Ужице поражена је од екипе ТСЦ у оквиру 13. кола Прве лиге Србије резултатом

Млађе селекције завршиле успешно полусезону

Млађе селекције Слободе Ужице завршиле су полусезону убедљиво на водећим позицијама. Табелу Кадетске лиге „Западно-Моравске“ погледајте ОВДЕ. Табелу Пионирске лиге „Западно-Моравске“ погледајте ОВДЕ. Табелу Омладинске лиге „Западно-Моравске“ погледајте ОВДЕ.

Најава 13. коло ПЛС: Слобода Ужице – ТСЦ

Слобода – ТСЦ. Понедељак, 13.11.2017 16:00 – Градски стадион Ужице Делегат – Сп. радник: БУКВИЋ Мирослав Главни судија: СТОЈАНОВИЋ Андрија Први помоћни судија: НОВАКОВИЋ Новак Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Милорад Четврти судија: СРЕЋКОВИЋ Марко Посматрач: ДИМИТРИЈЕВИЋ Дејан Супер контрола:

Слобода поражена у Инђији

Инђија 2 – 0 Слобода Ужице Градски стадион, гледлаца 300. Судија: Алекса Митровић из Београда, помоћници: Милоје Милићевић из Прокупља и Милош Митић из Сврљига, четврти судија: Павле Томић из Београда. Делегат: Станислав Караси из Београда. Стрелци: Марковић 41′ и Никодијевић 90+1′ – Инђија. Жути картони: Бјеличић 23′ и Мојсиловић 60′ – Инђија. Домаћин је

Најава 12. коло ПЛС: Инђија – Слобода Ужице

Инђија – Слобода Субота, 04.11.2017 13:30 – Инђија Делегат – Сп. радник: КАРАСИ Станислав Главни судија: МИТРОВИЋ Алекса Први помоћни судија: МИЛИЋЕВИЋ Милоје Други помоћни судија: МИТИЋ Милош Четврти судија: ТОМИЋ Павле Посматрач: ПАВЛОВИЋ Бранко Супер контрола:

Најава утакмица млађих селекција

Утакмице 13. кола Кадетске и Пионирске лиге „Моравичко Златиборска“ ФСРЗС: КАДЕТИ ФК Борац – ФК Слобода Ужице одриграће се у недеља 05.11.2017. године са почетком у 10:00 часова на стадиону ФК Борац, Чачак ПИОНИРИ ФК Слога Пожега – ФК Слобода Ужице одриграће се у недељу 05.11.2017. године са почетком у 13:00 часова на стадиону ФК

Резултати млађих селекција

Утакмице 12. кола Кадетске и Пионирске лиге „Моравичко Златиборска“ ФСРЗС: КАДЕТИ ФК Слобода Ужице 7 – 0 ФК Фап Прибој , стадион ГП Златибор, Крчагово, у Ужицу. ПИОНИРИ ФК Слобода Ужице 4 – 0 ФК Јавор Ивањица, стадион ГП Златибор, Крчагово, у Ужицу.   ОМЛАДИНЦИ Утакмица 10. кола ФК Слобода Ужице 3 – 1 Слога

Нешовић донео победу Слободи у надокнади

Слобода – Телеоптик 2:1 (0:0), Градски стадион Ужице. Гледалаца: 500 Од самог почетка утакмице, оба тима су покушавали али без озбиљније шансе за гол. Други део утакмице је био доста бољи. У 52. минуту, Стојановић је ушао у шеснаестерац гостију, упутио је лопту ка средини где је Нешовић само очешао лопту, довољно промени правац у